facebook
PL EN

Salon Patronacki Silcare - Doskonały pomysł na biznes
 
„Jesteśmy tacy, jakimi tworzą nas nasze marzenia.” - William Szekspir
 
Stylizacja paznokci to coś więcej niż tylko praca – to pasja i sztuka, często okupiona wielkim wysiłkiem oraz nakładem czasu. To serce wkładane w każdy ruch pędzlem. To ogromna wiedza
i ciągły rozwój zawodowy. 
 
Czy wiesz, że w Polsce istnieje ok. 30 000 salonów kosmetycznych świadczących usługi stylizacji paznokci?
 
Czy wiesz, że dynamika wzrostu tego sektora gospodarczego to ok. 10% rocznie?
 
Konkurencja jest ogromna i rośnie z dnia na dzień! Kult piękna jest silnie rozwijającym się trendem. Polskie społeczeństwo zmieniło sposób myślenia o własnym wizerunku – nastała moda na zdrowy styl życia i zadbany wygląd. XXI wiek to czas kobiet, które mają coraz większą świadomość swojej urody i które coraz chętniej chcą w nią inwestować. Wykorzystajmy to!
 
Według badań przeprowadzonych przez gemiusAudience, w Polsce z Internetu korzysta 2/3 społeczeństwa! Dane pokazują również, że zdecydowana większość internautów przy wyborze produktów i usług sugeruje się zamieszczonymi w sieci reklamami.
 
 
„Powiedz mi a zapomnę, pokaż a zapamiętam.” - Konfucjusz
Te słowa najlepiej oddają ideę wizualnych reklam, które prawie zawsze skutkują wzrostem zysków.
 
Główne czynniki, którymi kieruje się Klient przy wyborze salonu to:
 • rozpoznawalna marka,
 • reklama,
 • profesjonalna obsługa,
 • opinia znajomych,
Firma Silcare to największy polski producent produktów do stylizacji paznokci oraz największy producent żeli UV w Europie. Miesięczny obrót szacowany jest na ponad 2,5 miliona złotych. 
Silcare rozumie potrzeby swoich Klientów i wychodzi im naprzeciw. Dajemy Ci możliwość wyższych obrotów, oferując swój patronat. Salon Patronacki Silcare to program, który ma na celu obniżenie kosztów prowadzenia salonu oraz jego promocji i reklamy. Dzięki nam zwiększysz jego atrakcyjność i – co najważniejsze – rentowność. Pomożemy spełnić Twoje marzenia! Stwórzmy razem salon, do którego każdy będzie chciał wrócić!
 
 
„Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta.” - Jeff Bezos
 
Oto korzyści, które gwarantuje podjęcie współpracy z Silcare:
 • jako największy polski producent produktów do stylizacji paznokci,w ramach programu patronackiego oferujemy wysokiej jakości produkty za niską cenę!
 • darmowy pakiet marketingowy gwarantuje, żeWasz salon będzie promowany na stronach internetowych i portalach społecznościowych Silcare, a wysoce wykwalifikowany dział graficzny będzie projektowałna Wasze życzenie plakaty, ulotki, grafiki, banery, wizytówki itp.,
 • zapewniamy darmową reklamę sieci Salonów Patronackich Silcare podczas ogólnopolskich
  i światowych eventów i targów, np. Dni Morza w Szczecinie, Targi kosmetyczne Cosmoprof
  w Bolonii, Mistrzostwa Nailpro w Sosnowcu,
 • stały rabat w wysokości 20% to jeszcze tańsze produkty, a dzięki zaoszczędzonym środkom za reklamę i produkty będziecie mogli inwestować we własny rozwój lub wyposażenie salonu.
 
Priorytetem Silcare jest jakość oferowanych usług i zadowolenie Klienta.
 
Wszystkich chcących poznać szczegółową ofertę zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: szkolenia@silcare.com lub pod numerem telefonu: 533-169-782
 
Zapraszamy równierz na fb/SalonyPatronackieSilcare