facebook
PL EN

         

Katarzyna Wolny - trener Silcare.

 
 

 

Moją pasją są szkolenia. To fascynujące, kiedy dziewczyny wychodzą z kursów chętne do działania, z nową wiedzą i doświadczeniem. Zawsze staram się prowadzić szkolenia bardzo sumiennie i skrupulatnie, dobieram odpowiednie techniki, omawiając każdy szczegół i możliwe popełniane błędy, utrwalając tę wiedzę w teorii i praktyce. Oprócz szkoleń mam swoje miejsce w studiu stylizacji paznokci. Uwielbiam sprawiać kobietom przyjemność. To dzięki nim mam energię do tworzenia nowych pomysłów. Radość na ich twarzy po wyjściu z salonu jest dla mnie największą nagrodą. Dla mnie zadowolenie klientek jest najważniejsze, stąd potrzeba stworzenia salonów, do których będą miały blisko i po drodze.

Nigdy się nie nudzę, mój kalendarz jest zawsze wypełniony po brzegi. Niełatwo jest pogodzić szkolenia, pracę stylistki, prowadzenie dwóch salonów stylizacji paznokci i hurtowni, uczestniczenie w warsztatach i pasję do tańca oraz życia rodzinnego. Ale to wszystko sprawia, że jestem szczęśliwa, nakręca mnie to do działania. Stale się szkolę, podnoszę kwalifikacje i dążę do perfekcji, aby móc dzielić się moim 17-letnim doświadczeniem z przyszłymi stylistkami i trenerkami. Mam głowę pełną pomysłów, którymi chcę Was zarazić, żeby pasja do naszego zawodu ogarniała Was tak jak mnie.

Największy sukces: zdobycie tytułów Instruktora Głównego Silcare 2015, Instruktora NailPro 2016, Top Master 2017 – najlepszego zawodnika w całych mistrzostwach

 

Zapraszam na mój profil Facebook

Hurtownia Kosmetyczna Kathrin - Produkty Silcare