facebook
PL EN

Anna Kolasa - trener Silcare          
 
Anna Kolasa – trener Silcare.
 
Z wykształcenia kosmetyczka, z pasji stylistka paznokci.

 

Właścicielka salonu kosmetycznego - centrum szkoleniowego, miejsca cyklicznych szkoleń oraz warsztatów ze stylizacji paznokci.

Stylizacją paznokci interesuje się od 2009 roku. Z czasem hobby pielęgnowane w zaciszu domowym przerodziło się w ogromną pasję oraz zawód. Uczestniczyła w wielu warsztatach oraz pokazach, tym samym pogłębiając swoje umiejętności z zakresu stylizacji paznokci. Obecnie sama szkoli i przekazuje wiedzę przyszłym stylistkom. 

Od 2013 roku jest Trenerem Silcare oraz czynnie reprezentuje markę w internecie jako Ambasador prowadząc blogi oraz liczne grupy dyskusyjne.Zamierza w dalszym ciągu zarażać swoją pasją przyszłe stylistki oraz wprowadzać je w magiczny i ogromny świat produktów Silcare. W każdej kursantce doszukuje się ukrytego talentu i pomaga go rozwijać. Do pracy podchodzi profesjonalnie z zaangażowaniem ale zawsze z uśmiechem na twarzy. Jako instruktor przekazuje zdobytą przez lata wiedzę teoretyczną oraz praktyczną oferując ze swojej strony maksimum uwagi, cennych rad oraz tonę ciekawostek i trików, które ułatwiają i znacznie przyspieszają pracę. 

Ulubiony cytat: „Problemem nie jest zarabianie pieniędzy samo w sobie (...). Problemem jest zarabiać je, robiąc coś, czemu warto poświęcić całe życie”...