facebook
PL EN

Jendrysik Natalia - trener Silcare          

 

Joanna Karpuk - trener Silcare

 

Stylizacją paznokci zajmuję się od 2009 roku. To, początkowo hobbistyczne zajęcie, przerodziło się z czasem w pasję, którą postanowiłam zająć się profesjonalnie i zawodowo. W 2012 roku uzyskałam tytuł zawodowy kosmetyczki. Specjalizuję się w przedłużaniu paznokci żelem oraz ręcznie wykonywanymi zdobieniami. Uważam, że mój zawód wymaga artyzmu, a każda klientka ma indywidualną osobowość, którą warto podkreślić niepowtarzalną stylizacją.

Jako osoba niezależna i zaangażowana postanowiłam założyć swoją działalność gospodarczą i od 2013 roku prowadziłam swój mobilny salon. Uważam to za największy sukces, gdyż zaczynałam od zera. W kwietniu 2017 roku udało mi się wyremontować mój wymarzony lokal i zaczęłam działać stacjonarnie. Sukcesem jest także uzyskanie tytułu trenera Silcare, dzięki czemu ruszyłam do przodu ze szkoleniami.

Lubię swoją pracę, bo… robię to, co kocham, spędzam mile czas z kilkoma kobietami dziennie, każda z nich jest inna, ma swoją historię. Mogę rozweselić ludzi piękną stylizacją. Szkolenia to jest kolejna rzecz, którą lubię w swojej pracy. Cieszy mnie to, że kursantki mnie rozumieją i szybko chłoną wiedzę. Ich prace przed i po pokazują superprogres. Współpracuję z marką produktów Silcare, która cały czas zaskakuje nas nowościami.

Zapraszam na mój profil Facebook
tel. 500 550 037
salon.joka@gmail.com
www.salon-joka.blogspot.com