facebook
PL EN

Marta Plewa - stylistka Silcare          

 

Marta Plewa - stylista Silcare.

 

Jestem Marta, mam 16 lat i pasję, którą jest zdobienie paznokci. Nie posiadam certyfikatów potwierdzających moje umiejętności, ponieważ jestem zbyt młoda, ale przygodę z paznokciami zaczęłam dość wcześnie bo miałam 8 lat, kiedy to od mamy dostałam swój pierwszy zestaw do stylizacji paznokci. Potem były pierwsze próby z filmikami na Youtube przedstawiające etapy malowania wzorków na sztucznych paznokciach. Tak bardzo brakowało mi możliwości sprawdzenia się na prawdziwych paznokciach, że zaczęłam eksperymentować na ciociach, babciach …

W chwili obecnej grono moich klientek powiększyło się. Są momenty, że muszę odmawiać ze względu na brak wolnego czasu. Za chwilę mam egzaminy gimnazjalne, które przesądzą o podjęciu decyzji wyboru kierunku szkoły średniej. Ale i tak nie przeszkodzi mi to  w robieniu tego co kocham. Potrafię podzielić naukę i stylizację paznokci. Jestem bardzo ambitna i szybko się uczę .

Stawiam sobie cele, które zawsze osiągam.

W niedalekiej przyszłości zamierzam zdobyć certyfikat w firmie Silcare, może nauczę się nowej techniki. A może ja ich czymś zaskoczę. Zobaczymy.